Zapalenie wyrostka robaczkowego i operacja

syn (28 lat) przebywa w chinach, bo bólach ( 2 dzień) brzucha lekarz postawił diagnozę i zapalenia wyrostka robaczkowego i sugeruję operację, czy tamtejsze szpitale są na wystarczającym poziomie, czy to jest trudna operacja, jak szybko wraca chory do sprawności, czy musi to być w całkowitym uśpieniu czy częściowym znieczuleniu?

Witam. Jeśli jest zapalenie wyrostka robaczkowego, to odwlekanie zabiegu jest groźne. Niezależnie gdzie na świecie jest pacjent leczenie jest podobne, a przewożenie i odwlekanie jest szkodliwe. Zależnie od stadium rozwoju choroby zabieg może być prosty lub skomplikowany a przebieg pooperacyjne podobnie.

Sorry , ale nie pracuje zawodowo w Chinach - nie potrafię więc odpowiedzieć na żadne pytanie zwiazane z opieka zdrowotna w tym pieknym kraju !!! zż