Możliwość zajścia w ciążę podczas pettingu bez wytrysku

Hej mam sprawe...w dni plodne wszytsko zdarzylo sie 11.01 piescilism sie z chlopakiem bez bielizny on byl bardzo suchy ani razu nie wytrysnol nie bylo zadnych plynow ja zreszta tez bylam sucha ale przejechal po moje pochwie po wargach wiekszych i troszke mniejszych on caly czas byl SUCHY ! nie moge przez dotyk bez plynu i wytrysku zajsc w ciaze? boje sie bo to dwa dni po owulacji ....

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w tej sytuacji jest wątpliwa, jednak nie można jej jednoznacznie wykluczyć.