Możliwość zajścia w ciążę poprzez petting w dni płodne bez wytrysku

Witam czy mozna zajsc w ciaze przez petting w dni plodne lecz gdy nie doszlo do wytrysku???

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Podano za mało informacji aby jednoznacznie ocenić sytuację. Teoretycznie mimo braku wytrysku istnieje możliwość zapłodnienia poprzez tzw preejakulat, ale nie umiem powiedzieć na ile jest to możliwe w tym konkretnym przypadku ze względu na zbyt skąpy opis zbliżenia.