Możliwość zajścia w ciążę w dwa tygodnie po poronieniu

Witam. 07.11.2013 roku poroniłam samoistnie.To był dla nas ogromny szok.Dwa tygodnie po poronieniu zrobiłam test owulacyjny,który wyszedł pozytywny. Tego dnia współżyliśmy z mężem i okres spóźnia mi się dwa dni. Czy możliwe jest tak szybkie zajście w ciąże?A chciałam do tego dodać że jednego dnia miałam małe plamienie i mam praktycznie cały dzień odruch wymiotny,a temperatura to 37.1 ,37.3 Chciałabym poznać Państwa zdanie w tej sprawie. i z góry dziękuje za odpowiedź :)

Witam serdecznie. Sytuacja taka nie jest wykluczona i oczywiście jest możliwa. Warto jednak wspomnieć iż nie jest to zjawisko częste. Życzę powodzenia.