Możliwość zarażenia śpiączką afrykańską drogą płciową

Dzień dobry proszę o odpowiedż 27 09 2014r zostałam zgwałcona Badałam się na hiv kiłę rzeżączkę chlamydię żółtaczkę grzyby i boreliozę miałam badany mocz i krew nić nie wykryto czuję się coraz bardziej senna drżą mięśnie w całym ciele najwięcej w nogach Stawy w nogach rwią i przeskakują Ból głowy zawroty Czy można się zarazić śpiączką afrykańską drogą płciową Błagam o pomoc nikt nie wie co mi jest jeżeli ktoś ugryziny był przez muchę CCwAfryce może zarażać seksualnie Gwałt był na terenie Niemiec

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli doszłoby do zakażenia, pełen zaktres objawów by już sie u Pani rozwinął i zapadłaby Pani w śpiączke. Sugeruję skonsultować się z reumatologiem.
Pozdrawiam