Możliwość zażywania leków przeciwbólowych przy leku Elicea

Zażywam lek Elicea.Farmaceuta poinformował mnie,że nie mogę jednocześnie zażywać żadnych środków przeciwbólowych.Czy ta informacja jest prawdziwa?Dość często boli mnie głowa i wówczas zażywam Nurofen.Czy faktycznie mogę sobie zaszkodzić?A jeżeli tak,to czym mogę zwalczać ból głowy?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak prawdziwa, z Tm ze oczywiście nie wszystkie leki. Proponuje zażywać paracetamol ale tylko w razie konieczności. Proponuje udać się do lekarza zlecającego powyższe leczenie.