MR kręgosłupa 32-latki
C.D MR odcinka lędźwiowego. L2/L3 kr.m-k z tendencją do uwypuklenia- modeluje w podłużne tylne bez cech ucisku worka oponowego i struktur nerwowych. L3/L4 tylna pośrodkowa wypuklina kr m-k skierowana b w str lewą z niewielkim ograniczeniem światła kanału kręgowego i modelowanie worka worka oponowego Bez cech kompresji struktur nerwowych

MĘŻCZYZNA, 32 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie. W tej sytuacji konieczna jest konsultacja z neurochirurgiem. Operacja może okazać się konieczna na tym etapie choroby gdyż zmiany wykazane w badaniu są dość zaawansowane. Mają one charakter przeciążeniowy z konfliktem ze strukturami nerwowymi.