Mroczki w lewym oku i zimne nogi

Witam,od2 tyg mam mroczki w lewym oku tak jakby spadła mi ostrosc wzroku w tym oku. Tomografia komp. nic nie wykazala, 3 okulisci nic nie znalezli robili mi wszystkie badania. A od tyg mam zimne nogi gdy poloze sie do lozka. Paznokcie do polowy plytki lekko fioletowe na nogach i dloniach.Stwierdzono u mnie Nadcisnienie i skierowano do Endokrynologa i Kardiologa bo mam nadwage.To mozliwe ze wszystkie te objawy to np. Tarczyca?Albo problemy z sercem? jem normalnie a zalatwiam sie ostatnio mało.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję kierować się zaleceniami lekarza badających. Bez poznania dokładnych danych z wywiadu medycznego, przeprowadzenia bezpośredniego badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Jeżeli wymienieni specjaliści nie są dostępni w krótkim czasie proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.