Silne pieczenie w pachwinie lewej nogi

od paru dni ma silne pieczenie w pachwinie lewej nogi czym to moze byc spowodowane

Piotr Pilarski

Sugeruję udać się do lekarza rodzinnego. Bez zbadania nie jestem w stanie nic doradzić.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Przyczyn może być wiele. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, bez poznania dodatkowych informacji oraz wykonania badania lekarskiego nie można nic więcej powiedzieć.