Mrowienia nogi i opis RTG kręgosłupa

Witam.Mam częste szczypania,mrowienia w prawej nodze blizej uda.Wynik z RTG kregosłupa to:Dyskretna lewostronna skolioza kręg.Mniejszona jego lordioza.Znacznie obniżone wys.przestrzeni m-k od L3 do S1.Zaawans.zmiany zwyrodnieniowo-wytwórcze.Badanie z krwi ASPAT iALAT są w normie,CK-NAC -234 U/L.,przy normie do 211 U/L.CRP w normie. Co oznacza taki wynik?Dziękuje za odpowiedz,pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, zmiany w kręgosłupie najprawdopodobniej sa przyczyna Pani dolegliwości. konieczne sa ćwiczenia,szczególnie pływanie i rehabilitacja, a doraźnie leki przeciwzapalne. Prosze sie rownież skonsultować z lekarzem prowadzącym, ktory dokona pełnej interpretacji. Pozdrawiam