Mrowienie po zabiegu cieśni nadgarstka

Miałem robiony zabieg cieśni nadgarstka lewej dłoni z ręką wszystko ok wcześniej przed zabiegiem ćwiczyłem na siłowni chciałbym do tego wrócić ale jak w domu ćwiczę hantlami lekki ciężar to ręka niekiedy mrowi a w pracy tez podnoszę ciężary i jak nie ćwiczę to z ręka wszytko ok nie ma żadnych mrowień

Witam.
Dolegliwości mogą utrzymywać się nawet do kilku miesięcy po zabiegu. Nie wiem kiedy był wykonany zabieg. Bardzo ważna jest rehabilitacja i postępowanie zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.