Mrowienie w okolicy klatki piersiowej po odstawieniu leku ParoGen

Witam! Rok temu w grudnia zaczęłam przyjmować trzy leki: Cloranxen, trittico oraz parogen. Z dwóch pierwszych już dawno zrezygnowałam (przy obserwacjach psychiatry) natomiast z parogenu zaczęłam powoli schodzić. Na początku brałam 2 tabletki dziennie, potem jedną, następnie co dwa potem co trzy dni. Teraz kiedy chcę zejść na pół tabletki co trzy dni odczuwam dziwne mrowienie w okolicach klatki piersiowej(?) Nie wiem dokładnie jak to nazwać, ale na pewno nie jest to przyjemne. Co mam dalej robić?
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
W takim wypadku należy rozważyć, czy dalsze zmniejszanie dawki leku nie przyniesie nasilenia dolegliwości. Sprawę należy przedyskutować z prowadzącym psychiatrą i nie wprowadzać żadnych modyfikacji do terapii bez jego wiedzy.