Mrużenie oczu u dwuletniego dziecka

Witam mam pytanie czy to normalne ze moja dwuletnia corka kiedy sie zlosci mruzy jedno oko? Na codzien raczej ma normalnie. poprosze o odpowiedz a nie rade, bym poszla do lekarza :) Chcialabym sie dowiedziec czy moze tak byc u zdrowego dziecka. pozdrawiam

Piotr Pilarski

Może taka jest mimika dziecka. Dla pewności sugeruję wizytę u pediatry.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze moze tak być ale bez badania nie mozna sie wypowiedzieć dokładniej.