Na co wskazują wyniki badań kręgosłupa u 33-latki?

Od poziomu L2 do L5 wielokierunkowe uwypuklenia krążków między kręgowych z możliwym niewielkim uciskiem korzeni nerwów rdzeniowych L3 i L 4 w kanale kręgowym oraz że zwężeniem otworów międzykręgowych po stronie prawej na poziomie L3-L4 i L4-L5 z uciskiem na prawy nerw rdzeniowy L3 w otworze m-k L2-L3. Zmiany zwyrodnieniowe- dehydratacyjne krążków międzykręgowych id L2 do S1. L4-L5 i L5-S1. Niewielkie zmiany zwyrodnieniowe typu Modic ll przy blaszkach granicznych trzonów kręgów TH 11i TH12. Niewielkie zmiany zwyrodnieniowe także na krawędziach trzonów kręgów orazw stawach międzykręgowych.

Opis MRI kregosłupa L-S: "Od poziomu L2 do L5 wielokierunkowe uwypuklenia krążków między kręgowych z możliwym niewielkim uciskiem korzeni nerwów rdzeniowych L3 i L 4 w kanale kręgowym oraz że zwężeniem otworów międzykręgowych po stronie prawej na poziomie L3-L4 i L4-L5 z uciskiem na prawy nerw rdzeniowy L3 w otworze m-k L2-L3. Zmiany zwyrodnieniowe- dehydratacyjne krążków międzykręgowych id L2 do S1. L4-L5 i L5-S1. Niewielkie zmiany zwyrodnieniowe typu Modic ll przy blaszkach granicznych trzonów kręgów TH 11i TH12. Niewielkie zmiany zwyrodnieniowe także na krawędziach trzonów kręgów orazw stawach międzykręgowych. " Obraz CD MRI KRĘGOSŁUPA do interpretacji klinicznej! Ważne objawy ; sam opis to za mało ... Konieczna pełna konsultacja neurologiczna . Ważne objawy neurologiczne, ogólny stan zdrowia, sprawność, tryb życia i pracy, aktywność, krążenie, ciśnienie krwi, nawodnienie etc Czy były urazy kręgosłupa, cieżka praca fizyczna, nadwaga, ?? Jaki wywiad rodzinny?? Pozdrawiam i zapraszam