Na co wskazuje taki guzek w zgięciu uda?

Dzień dobry Od kilku lat w okolicy pachwiny w zgięciu uda wyczuwam mały guzek. Nie boli , nie jest widoczny gołym okiem trzeba trochę mocniej dotknąć i ma mniej niż 1 cm. Dotychczas myślałam że to może kawałek mięśni czy coś normalnego . Nie rośnie i jest jakby przyczepiony do mięśni ale mogę nim poruszać ( nie zmienia położenia ) jestem bardzo chuda ( genetycznie )więc może po prostu wyczuwam coś co jest częścią mojego ciała. Czy powinnam się o niego martwić ? Co to może być ?
KOBIETA, 26 LAT 6 miesięcy temu

Dzień dobry , nie mogę odpowiedzieć autorytatywnie bez zbadania Pani , proponuję wizytę u chirurga i ew. wykonanie badania usg u doświadczonego specjalisty , pozdrawiam , z.żurawski