Na co wskazuje ten wynik cytologii?

W wyniku cytologi wyszły mi leukocyty i cytoliza bakteryjna a także komórki zapalne. Od niedawna mam intensywne mleczne upławy. Stosuje NuvaRing O czym to moze świadczyć wynik?
KOBIETA, 27 LAT 3 tygodnie temu

Dzień dobry,

Ma Pani stan zapalny,wywołany infekcją. Proszę udać się jak najszybciej do lekarza ginekologa w celu dobrania odpowiednich leków ,po przeleczeniu proszę powtórzyć badanie cytologii. Taki stan zapalny powinien być jak najszybciej przeleczony.

Jeśli będzie miała Pani więcej pytań,to zapraszam na mojego Instagrama:

https://www.instagram.com/abczdrowie_polozna?igsh=eHIxOHNjOGc3aGd3

Pozdrawiam

Położna

Martyna Dudzińska