Na czym polega metoda wybielania zębów Prevdent?

Witam Państwa, czy wybielanie zębów metodą tzw. Prevdent do dokonuje się bez gliceryny i alkoholi oraz ich oraz pochodnych?

Metoda Prevdent jest oparta na naturalnych składnikach. Nie zawiera ona żadnych sztucznych dodatków, takich jak gliceryna, alkohol lub ich pochodne, co czyni ją bardzo bezpieczną i skuteczną metodą wybielania zębów.

Podczas zabiegu Prevdent występuje znikoma ilość efektów ubocznych, a żaden z nich nie jest związany z użyciem gliceryny, alkoholu lub ich pochodnych. Zabieg może powodować lekkie mrowienie w jamie ustnej oraz drobne, przejściowe przebarwienia, ale te efekty są zazwyczaj bardzo słabe i mijają po kilku godzinach po zabiegu.

Prevdent jest łatwy w użyciu, a jego składniki są bezpieczne i skuteczne. Ponadto jest to jeden z najszybszych sposobów wybielania zębów, zazwyczaj wymagający zaledwie jednej wizyty w gabinecie stomatologicznym. Dzięki temu możesz cieszyć się pięknym, białym uśmiechem w niedługim czasie.

Wybielanie zębów w Białymstoku to usługa, która pozwala na poprawę estetyki uzębienia.