Na który tydzień wskazuje dana BHCG?

witam. mam pytanie czy moja beta- hcg jest prawidłowa i na ktory tydz wskazuje? ostatnią miesiączke mialam 31.12.2014 cykl trwa co 28dni. beta hcg byla robiona 02.02.2015 i wyszło 162ml następna beta była robiona po 2 dniach czyli 04.02 i wyszła 197ml? co moze oznaczac niski przyrost?

Aleksander Ropielewski

Wyniki wskazują na ok 3-4 tydzień ciąży. Przyrost nie budzi niepokoju.

Aleksander Ropielewski

Tempo przyrostu nie budzi niepokoju i wskazuje na ok 3-4 tydzień ciąży.