Nabrzmiałe grudki na twarzy podczas upałów

Witam! Bardzo proszę o poradę dotyczącą pojawiających się na twarzy tylko podczas upałów nabrzmiałych grudek na twarzy. Jest ich niewiele i w czasie wysokiej temperatury wyczuwalne dotykowo. Po bliższym obejrzeniu wyglądają jak małe pęcherzyki. Kiedy zdenerwowana je nakłuwam igłą wypływa osocze. Kosmetyczka nie może sobie z nimi poradzić. Po wypłynięciu osocza większość znika jednak bywa tak, że w kilku miejscach pozostaje po nich malutka ciemna plamka _jakby zabrudzenie- trudna do usunięcia.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Nie należy nakłuwać tego rodzaju zmian.