Nabrzmienie piersi i ból a stosowanie antykoncepcji hormonalnej

dzień dobry, stosuję antykoncepcję hormonalną teenia.od jakiś dwóch cykli odczuwam nabrzmienie piersi i ich ból, ponadto teraz odczuwam sporadyczne, lekkie skurcze w dolnej części podbrzusza.Tabletki przyjmuję regularnie, ostatnie stosunki to 18.10- w ten weekend byłam chora i przyjmowałam saszetki przeciw przeziębieniu oraz 25.10.tabletki przyjmuję regularnie, w minionym tygodniu zdarzyło mi się przyjąć w 2 dni tabletki z 1-2h opóźnieniem.Istnieje możliwość ciąży?test strumieniowy negatywny

Aleksander Ropielewski

Przyjmowała Pani tabletki zgodnie z zaleceniami, dlatego ryzyko ciąży jest bardzo mało prawdopodobne, ponieważ antykoncepcja była skuteczna.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski