Naciek zapalny na dwunastnicy widoczny na gastroskopii

WITAM MIAŁAM WYKONANANA GASTROSKOPIE KTÓA STWIERDZIŁA HELIKOBACTER ORAZ NACIEK ZAPLANY NA DWUNASTNICY BYŁAM LECZONA ANTYBIOTYKAMI 2 ORAZ LEKIEM ZOBOJETNIAJĄCYM KWAS SOLNY NADAL NIE CZUJE POPRAWY CO POWINNAM ZROBIĆ BY MIEĆ PEWNOŚĆ ŻE TEJ BAKTERII JUŻ NIE MAM> czy duomox i metronidazol plus controloc to wystarczający zestaw na leczenie tej przypadłości

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej wystarczające. Proszę koniecznie udać się do lekarza Gastroenterologa, być może warto byłoby wykonać test oddechowy