Naciek zapalny w obrębie szyjki macicy

W itam proszę o przetłumaczenie wyniku histopatologicznego 1)drobnefragmenty błony sluzowj szyjki z naciekiem zapalnym 2)obfite polipowate fragmenty endometrium z cechami zaawansowanej sekrecji mam 36 lat i mięsniaka macicy 4 cm czy bedzie konieczna amputacjia macicy?nie rodziłam dziękuje za odpowiedz

Piotr Pilarski

Badanie histopatologiczne nie wykazuje procesu złośliwego. Możliwe, że nie będzie konieczna amputacja jednak dokładną informacje na ten temat może podać tylko lekarz zlecający badanie na podstawie danych z innych badań.

Pozdrawiam.