Co znaczy polipowaty fragment błony śluzowej kanału szyjki macicy z nieswoistymi naciekami zapalnymi?

witam, mam 40 lat. jestem po wycięciu polipa z szyjki macicy. w wyniku histopatologicznym, który otrzymałam widnieje rozpoznanie: wyskrobiny: kanał szyjki macicy, jama macicy: endometrium w stadium sekrecji. materiał pooperacyjny: polipowaty fragment błony śluzowej kanału szyjki macicy z nieswoistymi naciekami zapalnymi w podsielisku. Wizytę u lekarza prowadzącego mam dopiero za miesiąc. Czy powinnam się niepokoić tym wynikiem? jest dla mnie zupełnie niezrozumiały.

Lek. Tomasz Budlewski

Opis wskazuje na obecnosc polipa który został usunięty w trakcie badania polip z endometrium konieczna wizyta u ginekologa po weryfikacji rozpoznania z danymi klinicznymi będzie można coś więcej powiedzieć