Nacieki na nerkę i trzustkę przy stanie zapalnym pęcherzyka żółciowego

Dzień dobry, moja babcia ma 84 lata miała operacje bo miała stan zapalny pęcherzyka żółciowego-jak opanowano zakżenie zrobiono operacje wprowadzono bacie w stan śpiączki farmakologicznej bo ma słabe serce, tarczyce. Po operacji okazało się, że wycieli wyrostek robaczkowy, są nacieki na nerki, trzustkę oraz w niej jest guz, udrożnili kanaliki oraz wszystko dano do bania histopatologicznego. Na 3 dzień zaczęto bacie stopniowo wybudzać i otwiera oczy. co bedzie jak serce nie podejmie pracy

Proszę pani jak serce nie podejmie pracy to babcia umrze. Wszelkie zabiegi u ludzi w zaawansowanym wieku wiążą sie z dużym ryzykiem i trzeba sie niestety liczyć z najgorszym. Niestety martwi mnie to co pani pisze o tych naciskach i guzie trzustki. Może to oznaczać nowotwór i wtedy rokowanie dla babci będzie bardzo złe.