Jakie są szanse na uratowanie pacjenta z rakiem trzustki?

Witam, u mojej 76 letniej Babci wykryto raka trzustki, stadium IV, są już przerzuty. Lekarze stwierdzili, że nie mogą już przeprowadzić żadnego leczenia ze względu na podeszły wiek. Nie mogą również spuścić nagromadzonej żółci w woreczku ze względu na wyniki Holtera. Wątroba jest już niewydolna. Babcia w ciągu dnia przysypia, ma coraz mniej energii. W ostatnim czasie jej skóra coraz bardziej robi się żółta, ale nie ma bóli. Czy można coś jeszcze zrobić, czy da się określić ile czasu pozostało? I najważniejsze, jak mniej więcej wyglądają kolejne etapy tego nowotworu, co się dzieje z osobą chorą. Niestety, na stronach jest jedynie opisane zachowanie po leczeniu. Nie ma żadnej informacji o nieleczonym raku trzustki w podeszłym wieku. Bardzo pozdrawiam

Obawiam się że można już tylko zajmować się pacjentką hospicyjne/paliatywnie. Proszę rozmawiać bezpośrednio z onkologiem prowadzącym pacjentkę. Rokowanie to kwestia bardzo indywidualna