Złośliwy rak trzustki z przerzutami na dwunastnicy i guz na wątrobie

Dzień dobry,W tamtym roku moja babcia była na 3 USG ale żadne nic nie wykazało dopiero w szpitalu okazało sie że to RAk.Wykryto złośliwego raka trzustki z przerzutami na dwuna stnicy i guzka na wątrobie.. Wyniki wszystkie ma bardzo dobre, lekarz z Bydgoszczy daje jej 6 miesięcy życia.. Jest jakiś sposób żeby jej pomóc ? Wycinać czy nie ? Proszę o jakąś odpowiedz..

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza onkologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.