Nowotwór złośliwy jajnika z przerzutami

Dzień dobry, moja babcia ma ok. 60 lat, zachorowała na raka jajnika, niestety dal po sobie poznać w późnym stadium bólami brzucha. Miała operacje lecz okazało się, że są przerzuty i ze to nowotwór złośliwy. Od tej sytuacji minęło 4 miesiące, babcia przyjmuje chemię, dużo przytyla, wspomaga się różnymi witaminami i czuje się bardzo dobrze, o wiele lepiej niż wcześniej. Czy są jakieś szanse?

Gdyby nie było szans - to lekarze nie podejmowaliby (skutecznych jak widać z opisu stanu pacjentki) prób leczenia! Należy jednak pamiętać , że leczenie rozpoczęło się w stadium zaawansowanym choroby!!! zż