Nacieki zapalne o charakterze przewlekłym w doczesnej

Poronilam w 13 tyg a to badanie hidtopatologiczne. Nacieki zapalne o charakterze przewlekłym w doczesnej. Maceracja pepowiny I stopnia. Ilość naczyń w pepowinie prawidłowa. Obrzęk kosmkow. Płód obecny o wymiarze SI 5cm i masie 18g. Płeć męska. Jak mam te wyniki rozumieć czy tu tkwi przyczyna poronienia?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W podanym wyniku zwraca uwagę przewlekły naciek zapalny błony śluzowej macicy. Teoretycznie może być to przyczyna poronienia.