Nacisk w pęcherzu i chęć oddania moczu przy grze wstępnej

Witam, Przy grze wstępnej jak moja partnerka dotyka mojego członka czuje dziwne wrażenie, dotyk jakby dzikiego mięsa, po tym czuje nacisk w pęcherzu i chce mi się oddać mocz. Nigdy nie odbyłęm stosunku i nie wiem co jest grane czy to jest problem natury fizycznej czy psychicznej. Byłem kilkukrotnie u urologa zdiagnozował kłykciny kończyste ale miesiąc temu byłem i powiedział że wszystko jest ok. Proszę o pomoc bo walczę z tym od stycznia br.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza seksuologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Polecam tym bardziej iż lekarz urolog nie stwierdza chorób z jego dziedziny.