Naczyniak jamnisty wątroby

Naczyniak jamnisty wątroby w stanie martwiczym. ropniak pęcherzyka żółciowego /cholecystotomia to moje rozpoznanie choroby i nie wiem co dalej gdzie się udać bo moje leczenie utknęło w martwym punkcie.Proszę o poradę co mogę zrobić z tym?.Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego po przeanalizowaniu wszystkich dotychczasowych wyników będzie można zalecić odpowiednie dalsze Postępowanie