Możliwość powiększenia naczyniaka na wątrobie
Witam. Mam pytanie / W styczniu tego roku miałem robiony RM jamy brzusznej z powodu naczyniaka na wątrobie . W styczniu naczyniak miał wymiary 23x14x15 mm . Robiłem teraz kontrolne usg i w usg jego rozmiar wynosi 25.5 x 22mm . Czy naczyniak uległ powiększeniu czy aparat USG wskazuje niedokładne wymiary ???

MĘŻCZYZNA, 28 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Trudno jest mi to stwierdzić, ponieważ wpływ mogło mieć ułożenie ciała i inna osoba wykonująca badanie. W dalszym ciągu sugerowałbym obserwację naczyniaka.