Naczyniak na wątrobie a poziom GGTP

Witam, mam naczyniaka na wątrobie wszystkie wyniki są w normie ale GGTP mam podwyższone 64 a muszę zbić do 40 w trzy tygodnie, ponieważ staram się do wojska czy jest to możliwe? Robiąc wyniki w poniedziałek przez weekend spożywałam alkohol czy mogło wpłynąć na ten wymik i czy jak odstawie całkowicie alkohol i będę trzymać dietę to ten wynik może być w normie pomimo tego schorzenia? i czy to prawda, że wysiłek fizyczny ( jestem aktywna fizycznie) może spowodować również wzrost tego współczynnika

czy jest to możliwe?
- tak, do badania trzeba się odpowiednio przygortować
Robiąc wyniki w poniedziałek przez weekend spożywałam alkohol czy mogło wpłynąć na ten wynik?
- tak
i czy jak odstawie całkowicie alkohol i będę trzymać dietę to ten wynik może być w normie pomimo tego schorzenia?
- tak, oczywiście
i czy to prawda, że wysiłek fizyczny ( jestem aktywna fizycznie) może spowodować również wzrost tego współczynnika
- tak