Naczyniak żylny rezonansie magnetycznym głowy
w badaniu rezonansu stwierdzono u mnie w okolicy prawego hipokampa i bieguna plata skroniowego naczyniaka żylnego o średnicy3mm. i dlugosci ok. 60mm. uchodzacy do żyly Galena .bardzo się martwie ,jak bardzo jest to niebezpieczne.co powinnam robic.mam 60 lat.

KOBIETA, 61 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Niestety nie napisała Pani rzeczy najważniejszej - tj. z jakiego powodu było wykonane badanie. Tego typu malformacje naczyniowe mogą bowiem powodować różne objawy, a właśnie od tego zależy dalsze postępowanie. Sugeruję, by porozmawiała Pani z lekarzem prowadzącym, tj. specjalistą neurologiem lub neurochirurgiem.