Naczyniaki na nodze u dziecka

Od 3 miesiaca zycia leczyliśmy dziecko propranololem przez pół roku, ponieważ ma naczyniaka płaskiego na prawej nodze tyłku i trochę na jąderko ale przestałam go leczyć bo nie widziałam efektów. Ta prawa noga jest troszkę grubsza w obwodzie od lewej o jakieś 2 centymetry.Jestem z podkarpacia i mam za daleko do Pana wiec pytam czy ta noga wyrówna z czasem? czy te naczyniaki się wchłoną?, czy dalej stosować ten propranolol, dziecko ma 1.5 roku Jeśli trzeba dołączę zdj Pozdrawiam i czekam na odp

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry lub lekarza chirurga dziecięcego. Konieczne jest badanie lekarskie aby móc zalecić odpowiednie postępowanie. Po badaniu lekarz określi odpowiednie postępowanie.