Naczyniakotłuszczak wykryty w udzie

Witam. Od dłuzszego czasu bolała mnie noga(udo) wyczułam tam zgrubienia,lekarz chirurg wyciął jedno i wysłał do badania. Wynik hist-pat: naczyniakotłuszczak. Co to oznacza? Dziekuje:)

Guz (nowotwór) łagodny wg tego badania. Bez zbadania nie jestem jednak w stanie odpowiedzieć na pytanie co do dalszego postępowania , proszę zgłosić się do operatora , zż