Narośl na lewym udzie od 7-8 lat

Witam. Mam narośl na lewym udzie o ( różowym, bordowym) kolorze o wymiarze ok 1.5cm już od ok 7-miu a może 8-miu lat. Nie boli ale mam 40 lat i zacząłem martwić się o swoje dolegliwości i zmiany na ciele. Bardzo proszę o przybliżenie mi tego co to może być i poradę. Z poważaniem. Mariusz Cz.

Szanowny Panie, w takim przypadku postępowaniem z wyboru jest chirurgiczne wycięcie zmiany i przesłanie jej w całości do badania hist-pat. W przypadku wątpliwości proszę zgłosić się do dermatologa na konsultację. Pozdrawiam