Co znaczy ta dziwna narośl na palcu?

Od ok 5 lat mam dziwną narośl na palcu. Na srodku palca tak jak na zgieciu tylko od zewnetrznej strony. Narosl jest spora ok 0.5cm jest odstająca i bolesna. Z poczatku myslalam ze jest to brodaeka badz kurzajka, smarowalam brodacid ale tylko skora popekala i bardziej boli. Co to moze byc?

Szanowna Pani,
w celu postawienia diagnozy proszę przesłać foto wymienionej zmiany lub sugeruję udać się na konsultacje do lekarza POZ.
pozdrawiam serdecznie dr Mariusz Kaczorowski