Gruczolak cewkowy jelita grubego

Witam,w styczniu miałem kolonoskopię znaleziono polipa na krótkiej szypule 6-7 mm w okolicy zagięcia wątrobowego ,usunięto do badania pętlą diatermiczną ,wynik badania hist-pat brzmiał gruczolak cewkowy jelita grubego ,dysplazja małego stopnia,nie ma pewności czy zmiana została wycięta doszczętnie.Moje Pytanie brzmi jak to leczyć ,jak się upewnić czy zmiana została wycięta w całości ,czy to na tą chwilę coś groźnego?

Wynik mówi o obecności zmiany łagodnej,tzn. nie złośliwej. Wątpliwości co do wycięcia doszczętnego wymagają obserwacji lekarza wykonującego zabieg , ale na spokojnie!!! zż