Polip jelita grubego łączący cechy polipa hiperplastycznego oraz gruczolaka cewkowego z dysplazją nabłonka małego stopni

Mam pytanie odnośnie wyniku badania histopatologicznego: Polip jelita grubego łączący cechy polipa hiperplastycznego oraz gruczolaka cewkowego z dysplazją nabłonka małego stopnia. Nie można jednoznacznie ocenić doszczętności wycięcia zmiany.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisana zmiana ma charakter zmiany przednowotworowej. Na podstawie dostarczonego materiału nie można ocenić czy została usunięta w całości. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.