Nadciśnienie i niskie ciśnienie z rana

Witam, moja mama jest leczona na nadciśnienie. Ostatnio jednak z samego rana ma bardzo niskie ciśnienie. Co drugi dzień ma napady pragnienia, osłabienie i poty. A to wszystko przy dość normalnym ciśnieniu. Wyniki morfologii sa dobre. Często też oddaje mocz. Proszę o poradę co dalej. Gdzie się zgłosić i czego moga być to objawy.

Witam serdecznie,

Proszę udać się do lekarza pierwszego kontaktu lub prowadzącego, który powinien określić problem i dać skierowanie na badania(poza morfologią warto sprawdzić cukier i TSH). Pani mama ,,ma napady'' potu i często oddaje mocz więc odczuwa silne pragnienie ponieważ się odwadnia.

W razie dodatkowych pytań zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam Mgr Joanna Wasiluk
dietetyk