Nadciśnienie tętnicze o niewiadomej etiologii

Witam. Mam 29 lat i od 3 lat leczę się na nadciśnienie tętnicze niewiadomego pochodzenia (nerki w porządku, tak samo jak wątroba i tarczyca. EKG robione wielokrotnie-zawsze bardzo dobre), biorę na stałe leki po których moje ciśnienie jest "podręcznikowe". W dniu dzisiejszym, przez większość dnia odczuwam co jakiś czas przyspieszoną i bardzo nie równą akcję serca. Trwa to kilka sekund i mija a towarzyszy temu lekki zawrót głowy. Czy powinnam się tym zmartwić? czy jest to związane z moją chorobą?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.