Nadmiar gęstej śliny w ustach, kaszel z zieloną wydzieliną

Witam, proszę o pomoc. Od prawie 2 miesięcy ból gardła i przełyku. Z nudnosciami i stanem podgoraczkowym 37°C. Nadmiar bialej gestej śliny w ustach, obecnie kaszel z zieloną wydzielina ciężko odchodzaca. Temperatura do 38°C. Antybiotyk nie pomaga. Poniżej link do zdjęcia gardła : http://s5.ifotos.pl/img/201504171_weqhwwq.jpg

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest bezpośrednie badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można zastosować odpowiednie leczenie.