Co może oznaczać nadmiar śliny w ustach?

Dlaczego mam ciągłe nadmiar śliny w ustach, które sprawia mi najwięcej problemów podczas mówienia, co jest bardzo męczące psychicznie. Normalnie mógłbym wypluwać przez kilkanaście minut i tak by mi się nie skończyła. Lekarz przypisał mi Nolpaze, tabletki do jelitowe po których nie odczuwał różnicy. Mam krzywą przegrodę nosową którą będę miał operowaną w tym roku. Czy to może być tego przyczyną? Dodam że alergii nie mam.

Lek. Tomasz Budlewski

a czy są jakieś przebyte choroby? jakieś operacji? leczenie onkologiczne?konieczna ocena ogólnointernistyczna i jak sądze usg ślinianek