Nadmierna potliwość 31-latki

Strasznie sie poce,nawet jak stoje i nic nie robie.strasznie sie tego wstydze,bo przez sekunde jestem mokra.nie moge zrobic jakiejkolwiek fryzury poniewaz mam mokre wlosy.co mam robic i gdzie isc?iwona

Witam może Pani udać się do lekarza ogólnego lub endokrynologa, lekarze ci zlecą odpowiednie badania ,a jak już będą wyniki wtedy będą mogli ustalić proces leczenia nadpotliwości u Pani. Pozdrawiam