Nadmierna potliwość a wynik poziomu TSH

mam pytanie strasznie się pocę do tego stopnia ze pot potrai doslownie kapać mi po czole jestem osoba przy kości robiłam badanie krwi i wyszlo trójglicerydy 236 wiem ze za duzo dlatego biore limphantyl 160 pół roku a tsh 2.320 czy to za duzo? skąd takie poty? jest to uciazliwe dla mnie jako kobiety proszę o podpowiedz jaka moze to być przyczyna i jakie trzeba by zrobić badanie zeby wiedzieć jaka jest przyczyna?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, wynik Badania TSH jest w normie, poty mogą być wynikiem otyłości. Konieczna jest redukcja wagi. Pozdrawiam