Nadmierna potliwość i brzydki zapach stóp

Witam serdecznie. Mam pytanie dotyczące pewnego schorzenia. Mianowicie od kilku lat borykam się z nadmierna potliwością stóp a co za tym idzie przykrym zapachem. Korzystałem już z kilku specyfików przepisanych przez mojego dermatologa, oczywiście bez większego efektu. Czy to zima czy to lato zawsze mam gorące spocone stopy, nawet jak chodzę w skarpetkach po domu... czy tez w sandałach. Nie wiem czy ma to jakieś znaczenie ale mam tez zawsze wyschnięte usta. Proszę o pomoc - Zdesperowany :(

Proszę udać się na konsultację do endokrynologa, lekarz zleci odpowiednie badania.

Po badaniach można wykonać zabieg z botoxem na nadpotliwość u lekarza medycyny estetycznej.