Nadmierna potliwość po laparoskopowym usunięciu przepukliny pachwinowej

Witam serdecznie. ponad dwa miesiące temu przeszedłem laparoskopowe usunięcie przepukliny pachwinowej. od tamtego czasu bardzo się poce. myślałem, że to ustąpi jednak nie. kiedy jestem w stresowych sytuacjach albo jest mi gorąco momentalnie ciekną mi litry potu po plecach. co to moze oznaczac?

Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego w celu zbadania Pana , zaplanowania i zlecenia stosownych badań! Ja nie jestem w stanie na odległość postawić diagnozy! NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! zż