Czy to przepuklina pachwinowa?

Witam mam 22 lata i składam zapytanie w dzieciństwie przechodziłem dwie operacje wnetrostwa od paru dni mam bóle średniego natężenia do tego prawa pachwina jest twarda w porównaniu do lewej STABILNEJ.Lekarz powiedział że to jest NAJPRAWDOPODOBNIEJ przeouchlina pachwinowa ale nie jestem pewien czy rzeczywiście to jest to ból uaktywnia się przy funkcjonowaniu codziennym np przy za szybkim podniesieniu cięższej rzeczy . Czy to jest rzeczywiście to ? Proszę o pomoc i odpowiedz i wskazówki :(

Witam , NIE ISTNIEJE DIAGNOZOWANIE NA ODLEGŁOŚĆ-PRZEZ INTERNET!!!!! Bez zbadania pacjenta nie jestem w stanie powiedzieć nic konkretnego!!! Proszę koniecznie zgłosić się do chirurga!!! z.żurawski