Czy to może być zakrzepica na nodze?

Wieczorem położyłam się normalnie spać,rano wstałam że strasznym bólem tuż nad kolanem w udzie, byłam u chirurga stwierdził że zbiera się tam jakiś płyn ale narazie nie ma powodów do obaw, zrobił RTG uda i kolana i wysłał do domu. Co jest powodem? Czy to może być zakrzepica?

Witam , nie istnieje diagnozowanie,stawianie rozpoznań ani leczenie przez internet - na odległość nie jestem w stanie pomóc! Proszę zgłosić się do innego chirurga! z.żurawski