Co powinna zrobić osoba z torbielą Bakera, której szybko zbiera się płyn w kolanie?

Witam, moja mama (54 l.) od lat ma pod kolanen torbiel Bakera. Ponieważ guz zaczał rosnąć i powodowała problemy z poruszaniem zdecdowała się na proponowany przez chirurga sposób "zaklejania" przecieku sterydami oraz co za tym idzie punkcją kolana.Po wykonanym 2 tyg. temu zabiegu, kolano dosłownie zaczęło rosnąć.Przez ten czas, lekarz prowadzący 5 razy odciągał płyn z kolana, które jest opuchnięte i ciepłe,nie ma gorączki.Co robić? Wczoraj odciagano płyn,dziś znów go pełno i boli.Nie ma goroczki

Witam , trudno jest diagnozować i leczyć przez internet , na odległość , bez możliwości zbadania pacjenta!!! Torbiel Bakera leczy się radykalnie operacyjnie !!! z.żurawski